MIKOŁAJ KRAWCZYK (PAWEŁ) WRACA DO PIERWSZEJ MIŁOŚCI!!! BĘDZIE Z MARYSIĄ?!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.4/10 (27 votes cast)
Znowu będą razem?!

Znowu będą razem?!

WSPANIAŁE WIEŚCI! Ostatnio pisaliśmy o tym, iż nie można porzucać najważniejszego wątku w Pierwszej Miłości, teraz mamy odpowiedz – Mikołaj Krawczyk wraca do serialu Pierwsza Miłość!!! Aktor po roku przerwy znów będzie grał u boku Anety Zając, czyli serialowej Marysi, matki swoich dzieci, na co liczyli niemal wszyscy. Nie musimy się martwić o oglądalność nowego sezonu! Szczegóły poniżej! :)

To najważniejsza informacja o nowym sezonie, jaka mogła się przydarzyć. W powakacyjnych odcinkach Paweł Krzyżanowski wróci z Norwegii do Polski i jego bohater będzie przeżywał kolejne przygody – u boku Marysi! To znakomita wiadomość, zwiastująca, iż nowy sezon z pewnością będzie ciekawy – tym bardziej, że swoje stałe wątki będzie miał również Łukasz Płoszajski, czyli serialowy Artur. „Stara” ekipa wraca na dobre!

Na powrót Mikołaja Krawczyk do Pierwszej Miłości mało kto już liczył, pojawiały się plotki o nowych nazwiskach, które mógłby zastąpić głównego bohatera serialu. Krawczyk jednak nie mógł liczyć na wiele propozycji serialowych. Rola w „Przyjaciółkach” była chwilowa, a jego postać w „Misji Afganistan” została uśmiercona. Aktor został bez stałej pracy, a przecież Agnieszka Włodarczyk również nie ma jakichkolwiek propozycji zawodowych. Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma – Mikołaj Krawczyk wraca do Pierwszej Miłości! Więcej o jego roli dowiecie się u nas niebawem.

TUTAJ szczegóły roli Pawła!

- Nie wiem czy można nazwać to powrotem do serialu. W ubiegłym sezonie wątek Pawła, czyli bohatera Mikołaja Krawczyka był w serialu. Choć ze względu na inne zajętości zawodowe aktora nieco okrojony – mówi Magdalena Łukasiuk z ATM Grupy. – W nowym sezonie widzowie „Pierwszej miłości”  będą mogli śledzić kolejne perypetie Pawła. Ze względu na widzów, którzy uwielbiają Mikołaja Krawczyka i bardzo czekają na nowe przygody jego bohatera, nie chcę zdradzać szczegółów. To będzie niespodzianka! –  zapowiada Łukasik.

Powrót 32-letniego aktorka na wrocławski plan to przykra niespodzianka dla jego partnerki Agnieszki Włodarczyk- w końcu sama zabiegała o to, by Mikołaj nie grał w Pierwszej Miłości – wspólna gra z Anetą Zając to nic przyjemnego. Sytuacja życiowa nie pozwoliła jednak Krawczykowi na odpuszczenie jego najważniejszej roli w życiu – w końcu dzięki serialowemu Pawłowi jest tu, gdzie jest.

- Propozycje się nie mnożą, a z czegoś muszą żyć. Rachunki same się nie zapłacą – wyjaśnia w rozmowie z Faktem znajomy pary. Agnieszka myślała, że „Pierwsza miłość” to już zamknięty rozdział. Mikołaj w ogóle nie przedyskutował z nią tego. Gryzie ją myśl, że znowu będzie się widywał z Anetą, bo scenarzyści planują powrót granej przez nich pary – donosi brukowcowi anonimowa osoba.

Jesteście szczęśliwi, że Mikołaj Krawczyk dalej będzie grał Pawła? Bo my bardzo! Czy powinien znów być ze swoją pierwszą miłością – Marysią? Co z Szymonem i Hubertem w kontekście powrotu Krzyżanowskiego? Piszcie, klikając „DODAJ SWÓJ KOMENTARZ”.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.4/10 (27 votes cast)
MIKOŁAJ KRAWCZYK (PAWEŁ) WRACA DO PIERWSZEJ MIŁOŚCI!!! BĘDZIE Z MARYSIĄ?!, 7.4 out of 10 based on 27 ratings

188 myśli nt. „MIKOŁAJ KRAWCZYK (PAWEŁ) WRACA DO PIERWSZEJ MIŁOŚCI!!! BĘDZIE Z MARYSIĄ?!

 1. Mam nadzieję, że Paweł na prawdę wróci bo wątek miłości Marysi i Pawła był najciekawszy w całym serialu.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +29 (from 63 votes)
  • Osobiście nie trawię osoby jaką jest Mikołaj Krawczyk prywatnie, aczkolwiek jest postać we wcześniejszych odcinkach PM, była dość pozytywna i chyba stworzyli wraz z serialową Marysią główny wątek tego serialu, były wzloty i upadki, ale wszystko kręciło się w okół nich. Mogłoby to wrócić, bo miło się to oglądało. Jednak i tak UWIELBIAM postać serialowego SZYMONA <3 haha ^^

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: +18 (from 26 votes)
  • prawda a hubert powinien byc z sandra, artur z kinga, a szymon wyjechac do brata

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: -13 (from 23 votes)
   • dlaczego od razu wyjechać do brata ? :) Moim zdaniem postać Szymona, jest fajną postacią, która ubarwia ten serial poczuciem humoru i nie tylko, nawet uczy. Jak dla mnie wątek przyjaźni pomiędzy Majką a Szymonem i innymi mieszkańcami jest fajny. Jak nie będzie Szymona to nie będzie żadnego przystojnego faceta w tym serialu haha :D Prawdą jednak jest, że Majka najbardziej pasuje do Pawła. :)

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: +23 (from 25 votes)
    • Czemu odrazu musi być z Pawłem , dla niej prywatnie będzie ciężko zagrać tą role, gdyby mieli być razem , ja jetsem za tym aby Marysia była z Szymonem

     VA:F [1.9.22_1171]
     Rating: +9 (from 21 votes)
     • częściowo zgadzam się z tą wypowiedzią ciężko jest godzić uczucia prywatne z planem zawodowym

      VA:F [1.9.22_1171]
      Rating: +5 (from 7 votes)
     • To takie smutne, że
      połowa widzów
      kibicuje Marysi
      i Pawłowi w życiu
      prywatnym a druga
      wręcz przeciwnie.
      Watek Pawła i Marysi to gorący temat, ale są też
      inni aktorzy.
      Mnie również
      interesuje
      Artur i Kinga,
      on o nią się
      stara zabiegać,
      ale ona już
      mu nie tak łatwo może zaufać.
      Artur to typowy lekkoduch,
      pieniądze kobiety i zabawa do białego rana w
      kasynach.

      VA:F [1.9.22_1171]
      Rating: +1 (from 1 vote)
    • racja, Szymon to do tego czasu jest najzabawniejszą postacią tego serialu ;) sam znajdzie jakąś dziewczyne.. ;)

     VA:F [1.9.22_1171]
     Rating: +6 (from 8 votes)
  • on tylko wraca do serialu dlatego bo trzeba utrzymac włodarczykową zapłacic rachunki spłacic mieszkaniew alimenty lae ona też niech sie weźmie do pracy i mu pomoże mam racje a nie tylko on i jeszcze mu rozkazuje gdzie ma grac suka jedna

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: +22 (from 24 votes)
   • ogarnij się ,nikt mu nie rozkazuje gdzie ma grać jakaś jesteś nie normalna? czy co? panuj nad słowami-bo suka to możesz być ty a nie osoba której wgl nie znasz.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: -9 (from 15 votes)
    • ale ona dobrze napisała. Włodarczyk nie chce by Krawczyk grał w PM cytuje „Powrót 32-letniego aktora na wrocławski plan to przykra niespodzianka dla jego partnerki Agnieszki Włodarczyk- w końcu sama ZABIEGAŁA o to, by Mikołaj NIE GRAŁ w PM”

     VA:F [1.9.22_1171]
     Rating: +9 (from 9 votes)
     • A wy od razu wierzycie w każde słowo jakie pojawi się w internecie

      VA:F [1.9.22_1171]
      Rating: -2 (from 4 votes)
     • Ty To chyba przyjaciółeczką tej „suki” jesteś!!

      VA:F [1.9.22_1171]
      Rating: 0 (from 0 votes)
 2. Miejmy nadzieje ze dzieki temu wroci do Anety Zając i kopnie w dupsko Wlodarczykowa ;D

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +35 (from 51 votes)
 3. Oglądnijcie sobie odc 140 Pierwszej Miłości gdzies tak od 9 min i po tym widac ze ta para musi być razem. Po tych wszystkich obietnicach.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 21 votes)
   • oj chyba tak . ogl . to od początku i oni powinni być razem . Nie znaczy że jak na prawde jest chamem to w serialu też . Trzeba umieć rozróżnić rzeczywistość od serialu . A po drugie oni też muszą umieć oddzielić prace od życia osobistego . Tak więc powinni być razem czekam na to <3 i na kopnięcie włodary w piz*e .

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: +1 (from 1 vote)
 4. no dobra wróci i gdzie będzie mieszkał ? rzekomo jego mieszkanie stoi puste bo Emilka się pytała o to, a tak na prawdę to mieszkanie Szymona teraz się tam mieści.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +4 (from 8 votes)
   • Nie ma lokum dla Pawła ?
    Przecież to proste.
    Niech zrobią wątek
    w którymś odcinku,
    kupi jej bukiet kwiatów
    a przede wszystkim
    niech się o nią mocno stara.
    To naprawdę udany prototyp
    i wspaniała para, od
    której kiedyś można było
    brać przykład.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)
 5. To świetnie ta wiadomość mnie ucieszyła Nie mogę się już doczekać :)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -9 (from 17 votes)
 6. Super mam nadzieje ze w nowym sezonie będzie więcej starej ekipy np Artur, Bartek, Paweł, Majka,itd i oczywiście ze Paweł będzie z Majką

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -5 (from 19 votes)
 7. Też się cieszę tylko co będzie czuć Aneta Zając grając z Krawczykiem, przecież on ją zdradził i zostawił i to z dwójką dzieci! Ale Aneta będzie się mogła pochwalić swoją figurą i nowym trybem życia :)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +17 (from 21 votes)
 8. Juuuuuchuuuuu!!!!!!! Przez cały dzień będę miała na buzi banana! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -7 (from 21 votes)
 9. Nareszcie wraca jedna z głównych postaci PM :D
  W końcu My widzowie będziemy mogli się cieszyć tym, że Marysia i Paweł są razem chociaż w serialu. A kto wie czy ten serial nie zmieni nic w ich życiu prywatnym?.. :)

  Paweł (Mikołaj Krawczyk) witamy z powrotem w ukochanym przez widzów polsatu serialu ( PIERWSZEJ MIŁOŚCI) !!! :))

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -10 (from 18 votes)
 10. No nie czaję kompletnie….to że aktor nie ma roboty to znaczy że trzeba psuć całą fabułę serialu?? Pawełek kopnął Majke w tyłek i olał ich wspólne dziecko a teraz tak poprostu sobie wraca?? to w kontekście 2 pozostałych panów, którzy się kręcą wokół Majki i którzy zagościli na dobre nie ma żadnego sensu. Majka teraz niby kocha Huberta ale się w nim odkochuje i robi maślane oczy do Szymona…..to teraz mam rozumieć się jej odwidzi całkiem i wróci do trzeciego pana……a raczej pajaca który ją porzucił….i wróci tylko dlatego ,że iluś tam sentymentalnych widzów ma problem?? Niech wróci aby zakończyc definitywnie swój wątek….wyjedzie na stałe do Norwegii, Kanady czy gdzieś indziej gdzie jest ropa albo zginie np w metrze w zamachu kaszubskich terrorystów….. bo już to ma większy sens niż kontynuowanie wątku, który tak naprawdę skończył się juz dawno temu. Niech Krzyżanowski nie robi wiochy i znajdzie sobie coś na stałę w innym serialu.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +8 (from 18 votes)
   • dla twojej informacji nie mam nic do Kaszub….. to zwykły przykład pokazujący absurd powrotu Pawła…..czytaj ze zrozumieniem młody porywczy człowieku

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: +4 (from 6 votes)
 11. Bądźmy dobrej myśli aby wszystko się ułożyło i żeby Krawczyk nie był z Włodarczykową tylko był z Anetą Zając

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -6 (from 8 votes)
 12. Bożesz ty mój. Gdybym był scenarzystą, to po pierwsze zmienił bym Pawła na innego aktora, a po drugie wysłał Marysie do Wadlewa.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -5 (from 7 votes)
 13. Jak zobaczylam to info to przeszly mnie jak najbardziej pozytywne ciarki. WSPANIALE!!!!!
  PAAAWEŁŁ I MARYYYYYYYSSSIIIAAAAA!!!! :))))

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -7 (from 9 votes)
 14. moim zdaniem serial bez stałej roli Pawła, Artura, Kingi, Marysi i wielu innych świetnych aktorów grających od początku serialu nie ma sensu. Już dawno zapomniano, że serial opowiada o miłości Marysi i Pawła, a taka w serialu już dawno nie istnieje. Ciesze się , że Paweł wraca i mam nadzieję , że nowe odcinki będą jeszcze ciekawsze.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -3 (from 11 votes)
  • Tak masz racje, serial kręci się na miłości Pawła i Marysi, oraz Kingii i Artura.
   Więc bez tych postaci, serial traci sens…

   główne postacie są niestety mocno okrojone, a Wadlewo jest na pierwszym planie.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: +1 (from 5 votes)
 15. Na to właśnie czekałem. Może przez ten wątek, zejdą się w realu?

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -6 (from 8 votes)
  • wątpię ona jest inteligentną dziewczyną nie powinna dawać mu szansy po takim skoku no chyba że dla dobra dzieci by chciała

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: +7 (from 7 votes)
 16. Beznadzieja!!!! Fakt wontek serialowy jest super ale narażanie Anety na widywanie byłego który przez ten serial znalazł sobie inną… no nie za bardzo :/ Dla wszystkich krytykujących Agę powiem że popieram bo nawet lubiłam ją jako aktorkę ale wpakować się komuś w związek jeszcze parze oczekującej dzieci, chamstwo totalne

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +7 (from 9 votes)
 17. przezywacie to jak mrowka okres!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  co bedzie to bedzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 8 votes)
  • chyba ty to bardziej przeżywasz od nas. A i stawiajćc więcej niż 3 wykrzykniki udawadniasz, że jesteś debilem. pozdrowienia ;>

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: +3 (from 3 votes)
 18. Wspolczuje Pani Anetce ze bedzie musiala znowu pracowac z tym gogusiem-to bedzie jej najwieksza rola-bo jak zagrac ze sie kocha kogos kto tak naprawde zrobil Ci krzywde,zdradzil,upokorzyl itd.Mam nadzieje ze tej wstretnej Wlodary nie beda wpuszczac na plan-bo pewnie bedzie tam latac i pilnowac gogusia.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +4 (from 6 votes)
  • Wszystko po to by wzrosla ogládalnosc napewno na poczatku tak bédzie,bo ludzka ciekawosc wezmie gore.Pani Aneta powinna za te role teraz dostac bardzo duza gaze.No i pozytywne jest to ze szanowny tatus bedzie ogladal czesciej swoje dzieci,bo mysle ze pani Aneta bieze je czasami na plan zdjéciowy.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
 19. Niech Pawel na poczatku przezyje jakies przygody ze starymi kumplami – Bartek, Artur i Pawel moga poszalec, a do nich moze ewentualnie dołaczyc Hubert, a Szymon moglby byc ich wrogiem – jako ten mlodszy co do Marysi sie zaleca. CZEKAM NA PAWŁA!!!!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 9 votes)
 20. No jasne że Paweł powinien być teraz z Marysią. Ona powinna mu wybaczyć dla dobra Julki. Malutka miała by w końcu swojego prawdziwego tatusia a nie tak na zmianę. Huber powinien iść do tej swojej Sandruni. A Szymek powinien dalej zostać ich fajowskim sąsiądem i nic więcej.
  Marysia i Paweł <3

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +5 (from 11 votes)
 21. Świetna wiadomość że wraca Paweł,jedna z czołowych postaci serialu,a ci co tak płaczą to pewnie jakieś 14-latki,co wiedzą tyle o życiu ile ja o chemii termojądrowej,pozdrawiam normalnych.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 14 votes)
 22. widzowie się ucieszą z powrotu bohatera, ale nie wiem czy koledzy z planu beda go witac z otwartymi rekami po tym co zrobil

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 7 votes)
 23. juhu! nareszcie! come back! niemożliwe stało się możliwe! wracaj i poustawiaj wszystkich po kątach Pablo jak za starych dobrych czasów!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 13 votes)
 24. Większość materiałów, które umieszczasz na swojej stronie, niestety, można przeczytać kilka dni prędzej na danym portalu internetowym lub w plotkarskiej gazecie… Żadna nowość! :)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -3 (from 5 votes)
 25. Paweł ma być z Majką , bo to najlepiej pasuje.. ;) a Włodarczykowa niech sobie szuka jakiegoś nowego jak jej sie nie podoba ze on wraca do tego serialu ;) „Stara ekipa” była najlepsza :D tylko szkoda ze Patryka nie ma.. :(

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -2 (from 10 votes)
 26. do dupy ! nie podoba mi sie to. przez to co zrobil Anecie w rzeczywistosci juz go nie lubie. i nie podoba mi sie to ze wraca. powinien zdechnac z głodu za to wszystko! tylko wspoczuje Anecie ze bd musiala z nim grac.. i jesli w serialu bedzie tak że wrocą do siebie..to pomyślcie o tym jaka Aneta bedzie sie czula..! ;/

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +5 (from 7 votes)
  • Właśnie o to chodzi w pracy aktora, trzeba oddzielać życie prywatne od zawodowego i trzeba to potrafić.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 2 votes)
 27. ale wy przynudzacie lepiej ze od niej odszedl niz by mieli siedziec ze soba na sile i ciagnac toksyczny zwiazek !!!!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -3 (from 7 votes)
 28. Nareszcie! To co się działo ostatnio w PM to istna żenada! Paweł wraca Artur będzie miał wreszcie swoje stałe wątki jak za starych dobrych czasów z niecierpliwością czekam na nowy sezon !!!!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -5 (from 11 votes)
 29. niech szymon i marysia beda razem a nie z pawłem paweł to dno niech nie wraca

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +11 (from 13 votes)
 30. „Nie musimy się martwić o oglądalność nowego sezonu.” Ten serial to już kompletna komercja, głupie wątki, beznadziejne powroty, walka o widza. Jak dla mnie to mogłaby zagrać sama Angelina Jolie lub Brad Pitt, ale i tak już nie będę tego oglądać.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +5 (from 7 votes)
 31. jeśli chcą żeby oglądalność jeszcze im spadła to niech wraca ja tego chłamu z nim nie będę oglądać!!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +13 (from 13 votes)
 32. ja osobiście z dniem powrotu Pawła do Marysi(nie do serialu bo w serialu może sobie być) przestaję oglądać PM

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +8 (from 10 votes)
 33. nie cierpię sukin.syna niech nie wraca bo mnie szlag jasny trafi albo krew jasna zaleje!!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +11 (from 11 votes)
 34. hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah
  co kasy zabrakło???teraz to ja bym mu spierdalaj powiedziała bo co wcześniej taki mądry był jak włodara odchodzi to on też a teraz co przypiliło spierdalaj gnojku

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +11 (from 11 votes)
 35. czekam aż będzie Marysia z Szymonem!!!a jak nie będą razem to kończę oglądanie tego chłamu

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +11 (from 11 votes)
 36. opowiem wam historię swojego życia:
  szłem łąką wiater wiał,kwiaty pachły ona mnie odepchła więc poszłem do domu,tzasłem drzwiami pierdłem,rzygłem i wyszłem bo chamstwa nie zniesę!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 5 votes)
 37. NIE ZNOWU ON JA MAM GO JUSZ PO DZIURKI W NOSIE TEGO KRAWCZYKA MARYSIA I HUBERT POWINNNI BYĆ RAZEM ALE NIE WY MUSICIE BYC MONDRZEJSZI TYLKO TEN KRAWCZYK I KRAWCZYK NIECH WRACA DO MIOTŁY WŁODARCZYK…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 3 votes)
  • No właśnie. Jak taki mądry jest. Jeszcze nie dawno pierścionki zaręczynowe Włodarczykowej dawał. A jak teraz przy niej zbiedniał to wraca do pierwszej miłości i myśli że jak wróci to znów będzie z anetą i że bedzie pod jej garnuszkiem. Nie złe zagranie Krawczyk ,ale nas swoich widzów nie nabierzesz. Nabierać to możesz naiwną Anetę.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
 38. hubert przegina na maksa!posadza marysie,o cos czego nie zrobila,a sam wszystko zniszczyl! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!szymon jest fajny,ale taki dzieciak,imprezowicz malo pasuje do majki….tytul serialiu jednoznacznie wskazuje z kim powinna byc marysia….z pawlem bylo jak bylo,ale pasuja do siebie,nawet jak marysia go zdradzila ze stasiakiem,to i tak jej wybaczyl…to prawdziwa milosc!a pamietacie jak marysia zostala porwana?pawel nie poddawal sie i ciagle ja szukal…serial serialem,a zycie prywatne niech zostanie zyciem prywatnym

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 5 votes)
  • No faktycznie! Najpierw zdradził ją z Sandrą. A teraz wmawia jej że go zdradziła. I kto tu wszystko zniszczył. Przecież tyle razy mu tłumaczyła, mówiła, komunikowała że nic nie zrobiła. Ja to nawet bym się nie starała go odzyskać tylko odrazu bym kopnęła tego barana w dupę. Nie chcę takiego gościa co nie ma do mnie najmniejszego zaufania.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
   • Hubert to palant totalny!!!!!!! Zdradza ją z sandrą później posądza marysię o coś czego nie zrobiła. A sam pierwszy ją zdradził tymbardziej że majka nic nie zrobiła. Ona mu wybaczyła a ten idiota jej nie wybaczył czegoś czego nie zrobiła. To wyjaśnia że hubert to osoba chora pzychicznie.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)
 39. Nie lubie jegooo ;/ najpierw odchodzi a teraz jak juz zbiednial to wraca zalosny jest

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 2 votes)
  • Przecież mu nie wybaczyła głąbie! A w ogóle to to chyba on powinien jej wybaczyć to z Szymonem a nie ona jemu. Przecież czytałaś, że ona i Paweł po wakacjach będą razem. Czego ty jeszcze chcesz pstrykaczko? Następnym razem pisz coś z sensem. No chyba, że pisałaś to rok temu:-)

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
 40. nieeee…. Marysia ma być z Szymonem !!! bo według mnie oni najbardziej do sb pasują!!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 4 votes)
  • Jezu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   Zaraz rozwalę własny sprzęcior. Co wy się tak rozczulacie i rozczulacie tylko nad tym jednym tematem w pierwszej miłości. Do jakiej stronki nie zajrzę to tam wiecznie: majka i szymon, majka i szymon, majka i szymon. Nie ma innych tematów. Bo zaraz ten temat mnie wkurzy i przestanę oglądać pierwszą miłość. To jest serial obyczajowy czyli ,,Nudny”. Po piszcie sobie lepiej o czymś egscytują cym w pierwszej miłości może o śmierci no! to jest zamieszanie.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
 41. Przestancie z tym Pawlem. A poza tym to szkoda mi Anety. Niby powinno sie oddzielac zycie serialowe od prywatnego, ale jednak ciezko jest grac z mezczyzna ktory ja zostawil dla Wlodarczyk. Dla mnie powrot Pawla tylko narobi haosu w tym serialu. Chociaz podobalo mi sie jak razem grali :) Pozdrawiam :D

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 42. wkońcu główni bohaterowie tego serialu będą grać. nie muszą być razem ale żeby w ogóle byli bo to było chore, że jednej z głównej postaci nie było.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 43. to byla jego pierwsza milosc i tak ma pozostac:) bo bez Pawla ten serial nie ma sensu i ogladalnosci:(

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 44. ja czytajac wasze wypowiedzi wnioskuje ze:
  po pierwsze: Paweł powinien wocic na plan
  po drugie: aktorzy sobie nie wybieraja tekstow, lecz rezyser
  po trzecie: jak wy mozecie ublizac osobom doroslym jak i aktorom??
  po czwarte: oni wykonuja swoja prace i tyle
  po piate: gdybyscie to wy byli tymi aktorami czyy byscie lubuli jak ktos wam wrzuca??

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 1 vote)
 45. Serialowego Pawła lubię, ale Mikołaja Krawczyka nnnnnienawidzę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I wyyyyy doskonale wiecie dlaczego. Bo przecież słyszeliście co onnnn zrobił Anecie i swoim dzieciom i planuje ślub i dziecko z tą rozlegniżowaną striptizerką Agnieszką Włodarczyk, która w serialu udawała chorą umysłowo żeby mieć jakieś usprawiedliwienie na każdy swój błąd. Kto przyznaje mi rację niech napisze pod spodem ,,Odpowiedz” niech napisze ,,Tak”

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
  • A!!! Coś mi się przypomniało! Nie piszcie ,,Tak”. Niech każda osoba napisze inną odpowiedź. Albo… Faktycznie, masz całkowitą rację, masz rację ten Krawczyk to świnia, Nie będę zaprzeczała, i to jaką rację.Każda osoba wybiera sobie jedną odpowiedź z tych, ale reszta nie pisze tej samej tylko pozostałe. I tak dalej…da…dda…daaaaa…daallej.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: +1 (from 1 vote)
 46. Paweł Krzyżnowski Kocha Marisię Radosz że Hrubert Shlutz i Adam Tańcerz Szymon strącił Hruberta ja go Lubię jest ciacho ja ciebie kocham mojego Moja Mama Opiekuje Nataszka Tata pracuje ja mam wolne ja idę do was Daleko Wrołciaw nie idę do Szkoły jest u mnie Babcia Pomóż mi mogę wyporwadzić Gdzie 15 00 godzinie Będzie Niedługo Będzie ślub z Pectusem jest żonaty ja mam z nią Monika Paprocka Serce Dla ciebie
  Martyna Walczak Całuje

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 47. ciebie kocham nie kocha Agniszka Włodarczyk bierze ślub z Anetą Radosz Marysia Roztała z Hrubertem i Szamonem proszę Przestan tak mówisz Będzie przykro jej kochaj ją bliż Płakam nic nie rób złego

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 48. Oczywiście że Marysia po wielu przeżyciach i rozstaniach,
  powinna na nowo ułożyć
  życie z Pawłem.
  Już nie pamiętam od jakiego czasu czekam na taki
  obrót ich postaci.
  Skoro ich życie osobiste nie ma szans,
  niech chociaż dzięki odzwierciedleniu własnego życia
  przypomną sobie jak im było cudownie.
  A Agnieszka W. niech się przyzwyczaja,
  bo to co nieuniknione prędzej czy później nadejdzie
  ze zdwojoną siłą.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 49. Marysia powinna byc z Pawlem,zawsze mogla na niego liczyc…a Hubert przegina… posadzal ja o zdrade,a sam to zrobil… odwrocil sie od niej wtedy,gdy najbardziej go potrzaebowala…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 50. to wszystko wina tych całych rezysreów piszących itp jakby nie ten stasiak nie ta magda nie ta anka to wszystko byłoby ok romansów się im zachciało tym scenarzystom

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 51. Czytasz ten komentarz, twój rodzic umrze w ciągu pięciu lat. Aby cofnąć klątwę, skopiuj ten komentarz na 5 zdjęć. Powodzenia ps. to działa

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 52. Weźcie proszę tego gołego Krawczyka ze zdjęcia bo nie da się na to patrzeć…Zdecydowanie wolałam go jako normalnego skromnego faceta a nie gwiazdę z super ciałem. Dlatego o wiele bardziej podoba mi się Szymon w kontekście Marysi.
  Pozdrawiam

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 53. ale w końcu włodarczykowej utrzen sie nosa haha nie cieszycie sie jak bedzie patrzec jak sie całują i spia razem nie cieszy was to bo mnie tak niech ryczy

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 54. jak super!! ciesze sie ze pawel wraca i oby byl z marysią nie tylko w serialu ale i w zyciu prywatnym a wlodarczyk niech zdupca! jest brzydka i zazrosna
  a marysia to jest to! pawel nie zastanwaj sie masz z marysia dzieci i to ona jest twoja ‚pierwszą miłością’ <3 !!!!!!!!!!!!!1

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 55. moim zdaniem źle oceniacie Mikołaja Krawczyka on chce wrócić do tego serialu ale nie musi być z Majką ja jestem za tym aby był jednak reżyser decyduje czy będzie z Majką czy jednak będzie miał inną role :P ja jestem za tym aby był z Majką ponieważ to była najlepsza para w tym serialu :)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 56. Pawel jest najlepszym aktorem w pierwszej milosci bardzo mnie to cieszy jedyny fighter w tym serialu.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 57. czekam na powrót Pawła (MikołajaKkrawczyka TYLKO!!!!!), który znowu będzie z Marysią :)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>