Randki

Randki na Facebooku, jak sprawdza się nowa funkcjonalność?

Facebook nie zwalnia tempa! Pilnie śledzi internetowe zapotrzebowania użytkowników i wychodzi im naprzeciw. Jak się okazuje, światowy lock down, sprawia, że chętniej rejestrujemy się na portalach randkowych i to właśnie za ich pośrednictwem, nawiązujemy nowe relacje. Dlatego, tym razem Facebook przygotował coś, specjalnego dla singli, czy zakładkę randkową. Jak sprawdza się nowa funkcjonalność Facebooka? Czy ma szansę stać się konkurencją dla najpopularniejszych portali randkowych?

Fb randki — flirtuj bezpłatnie i dyskretnie!

Założenie profilu na Randkach Facebooka jest bardzo proste i szybkie, a przede wszystkim nie wymaga instalowania dodatkowych aplikacji. Wygląda to tak, że zakłada się dodatkowy profil, który jest obsługiwany z poziomu tej samej aplikacji (stanowi dodatkową zakładkę na naszym Facebooku) Tu od razu chcemy, rozwiać największe obawy, o tuż, nasi znajomi nie widzą, że faktycznie poszukujemy miłości w tym miejscu. Dodatkowo aplikacja, nie proponuje do randkowania kandydatów, czy też kandydatek z kręgu naszych znajomych. Istotną zaletą portalu randkowego, proponowanego przez Facebooka jest brak jakichkolwiek opłat, a także brak reklam!

Randki na Facebooku — bo miłość może, być bliżej niż myślisz!

Konstrukcja i sposób działania zakładki fb randki jest dość analogiczny do popularnych aplikacji randkowych. Wyświetla kandydatów, zgodnie z określonymi preferencjami użytkownika, których można polubić lub „odrzucić” W ten sposób umożliwia dotarcie do grupy kandydatów lub kandydatek, z którymi dostrzegamy potencjał na owocną znajomość. Trzeba przyznać, że wirtualne randki są bardzo wygodnym rozwiązaniem, a także doskonałym narzędziem dla tych, którym brakuje odwagi w zawieraniu znajomości lub zwyczajnie nie mogą trafić na bratnią duszę. Za pośrednictwem portalu randkowego mogą rozpocząć na neutralnym gruncie i spokojnie kontrolować rozwój relacji.

Leave a Reply

Kopiowanie zabronione